Start List

KADINLAR BÜYÜK

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
The Panara Yol Yarışı - 28 Nisan 2019 ( Lisanssız Sürücüler İçin ) murat HİB Takımı KADINLAR BÜYÜK
14 Nisan Yarışı ZEKİYE YAĞMUR AYDINDAĞ A Takimi Salon Sporlari Birliği KADINLAR BÜYÜK

ERKEKLER MASTER 2

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
The Panara Yol Yarışı - 28 Nisan 2019 ( Lisanssız Sürücüler İçin ) Neil Armstrong HİB Takımı ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı ERSAN KARAYEĞEN Necati Hasan Güney Spor Derneği ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı MEHMET BEYAZ Necati Hasan Güney Spor Derneği ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı ALİ ŞEKERCİ Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı ÖZCAN DAĞAŞANLAR Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı KALENDER ÇELEBCİ Velo Cypri ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı KAZIM BEYOĞLU Aspava Spor Kulübü Birliği ERKEKLER MASTER 2
14 Nisan Yarışı MURAT ÇİFTÇİ Aspava Spor Kulübü Birliği ERKEKLER MASTER 2

ERKEKLER MASTER 1

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
The Panara Yol Yarışı - 28 Nisan 2019 ( Lisanssız Sürücüler İçin ) Veli Yazar HİB Takımı ERKEKLER MASTER 1
The Panara Yol Yarışı - 28 Nisan 2019 ( Lisanssız Sürücüler İçin ) Test Kullanıcı HİB Takımı ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı ÇAĞAN YORGOZLU FERDİ ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı MENTEŞ ÇAĞLA Cypcursion Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı SERHAT ALIŞKAN Necati Hasan Güney Spor Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı KEMAL PALAZ Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı ASIM YIRIK Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı İSMET VOLKAN Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı ŞAFAK GÜNGÖR Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı ERKAN KİLİM Kktc Bisiklet Severler Derneği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı KEMAL AVCI A Takimi Salon Sporlari Birliği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı HASAN ÖZSEYHAN A Takimi Salon Sporlari Birliği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı MEHMET AYTEKİN A Takimi Salon Sporlari Birliği ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı SALİH KOPCA Velo Cypri ERKEKLER MASTER 1
14 Nisan Yarışı KAMİL PEHLİVANOĞLU Aspava Spor Kulübü Birliği ERKEKLER MASTER 1

ERKEKLER BÜYÜK

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
14 Nisan Yarışı HÜSEYİN İLKER ERCEN FERDİ ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı MAZHAR MODA Near East University Spor Kulübü ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı HASAN ŞENTÜRK Velo Cypri ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı ERAL AŞİNA Velo Cypri ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı TUĞBERK KOPCA Velo Cypri ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı BATUHAN GÜÇLÜ Velo Cypri ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı SONER AKBAŞ Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı MEHMET SOYMAN Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı İZZET ŞAHİN İÇEN Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı BİLAL CERAL Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı İSMET PİRE Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı ENVER SOYEL Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı EGE KÖRCEĞİZ DAÜ Tenis Klübü ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı HÜSEYİN ÖZŞENTÜRK DAÜ Tenis Klübü ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı BUĞRA CÖMERT DAÜ Tenis Klübü ERKEKLER BÜYÜK
14 Nisan Yarışı BERK BAĞRIKARA Aspava Spor Kulübü Birliği ERKEKLER BÜYÜK

ERKEKLER YILDIZ B

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
14 Nisan Yarışı EMRE KAPLAN Mağusa Gelişim Akademisi Klubü ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı ORHAN AZİM ÜNAL Mağusa Gelişim Akademisi Klubü ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı ATAHAN ÖZEROL Ares Spor Kulübü ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı AHMET HAFIZ Near East University Spor Kulübü ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı BEKİR ÖZDEĞİRMENCİ Near East University Spor Kulübü ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı SALİH KONAR A Takimi Salon Sporlari Birliği ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı YAMAÇ İBRAHİMOĞULLARI Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı HASAN HOCA Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ B
14 Nisan Yarışı HÜSEYİN GÜRAY KEMANECİ Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ B

ERKEKLER YILDIZ A

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
14 Nisan Yarışı ÇAĞIN TOSUN Mağusa Gelişim Akademisi Klubü ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı YILDIRAY PEKMEZ Mağusa Gelişim Akademisi Klubü ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı ERAY AYDEMİR Cypcursion Derneği ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı ADA DERELİ Cypcursion Derneği ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı HASAN AKSOY Near East University Spor Kulübü ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı DOĞAN YILMAZ Near East University Spor Kulübü ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı MEHMET ÇAĞLAR ÇAKIR Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı UMUT DÜŞER Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı DOĞAÇ ZORLU Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ A
14 Nisan Yarışı DENİZ SESİGÜZEL Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER YILDIZ A

ERKEKLER GENÇ

Yarış Sporcu Adı Takım Adı Kategori
14 Nisan Yarışı TAYFUN ACUN Cypcursion Derneği ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı İZZET SAMET DESTE A Takimi Salon Sporlari Birliği ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı AHMET ARAZ A Takimi Salon Sporlari Birliği ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı ŞEVKET HANÇERLİ Velo Cypri ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı BERK HANÇERLİ Velo Cypri ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı BERKE BARKUT Velo Cypri ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı ALTAN YAVUZ Velo Cypri ERKEKLER GENÇ
14 Nisan Yarışı HASAN KAYA Green Pedal Cycling Spor Kulübü Derneği ERKEKLER GENÇ